א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 
 

איתור אנשים

 
אחד מן המקרים הקשים והמורכבים ביותר, הוא המקרה של אדם אשר נראה שהאדמה פשוט בלעה אותו והוא נעלם לגמרי. לפעמים זה בן נוער שאחרי ריב גדול ברח מהבית. לפעמים זה אדם שחייב לנו כסף ונמלט מהמדינה. לפעמים זה מקרה אחר - למשל קרוב משפחה מבוגר שחי בחו"ל ואנו לא מצליחים ליצור עמו קשר. בכל המקרים הללו, כדאי מאד לפנות אל חוקרים פרטיים, אשר יוכלו לעזור לכם באיתור אותם אנשים. אבל מדוע דווקא לפנות לחוקר פרטי? ומה מיוחד בשירותי איתור אנשים של משרד חקירות?
 
 
 כל הסיבות שהחוקר הפרטי יעזור לכם


למה לא המשטרה? - זה נכון שרבים פונים למשטרה לצורך איתור אנשים, אבל כדאי לזכור שמשאבי המשטרה הם מוגבלים מאד. הם צריכים לטפל בעשרות קריאות מידי יום, והם גם מפסיקים בחיפושים בשלב מסוים. לעומת זאת, חוקרים פרטיים הם אנשים אשר מחויבים קודם כל ללקוחות שלהם. הם משקיעים את כל המשאבים ואת כל הזמן בחיפוש אחרי האנשים שנעלמו - כולל אנשים אשר מסתתרים מרצון, אך גם איתור של אנשים אשר נעלמו שלא מרצונם.


איתור בחו"ל - לא מעט מהאנשים שנרצה לאתר גרים בחו"ל או ברחו לחו"ל כפי שפירטנו בפסקת הפתיחה. חוקרים פרטיים הם אנשים עם רשת קשרים ענפה מאד ומשאבים רבים. לחוקרים יש את היכולת לבצע בדיקה במדינות רבות ושם לחפש את האנשים שנעלמו. זהו חיפוש מורכב מאד וקשה מאד שלוקח זמן - ולכן חשוב כל כך שהוא יהיה בידיהם המקצועיות של החוקרים הפרטיים.
 
איתור אנשים- בלש פרטי
 

שימוש באמצעים מגוונים -
יש לזכור כי חוקרים פרטיים יכולים להשתמש במגוון עצום של אמצעים כדי לאתר את האדם. בין השאר הם יכולים לערוך תשאולים של עדים במקומות שבהם נצפה הנעדר בעבר, הם עוקבים אחרי כתובות שבהן נראה שהוא התגורר, מחפשים אחרי סימנים כמו מספרי עסק הקשורים לנעדר, שימוש בחשבונות בנק וכרטיסי אשראי, ועוד שורה ארוכה של פעולות איתור ומעקב.

להגדיל את הסיכויים
זה נכון שתהליך האיתור יכול להיות ארוך ולא פשוט בכלל - אבל בכדי לשפר את הסיכויים שהאדם יימצא, פנו למשרד חקירות פרטי, והכניסו כוח עזר משמעותי לחיפושים.