א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 

איתור חייבים

מתן הלוואה או מתן שירות כזה או אחר בעולם העסקי והפרטי המודרני שבו אנחנו חיים הן במקרים רבים פעולות אותן אנחנו מבצעים על בסיס הבטחה לתשלום הכסף מבלי שיש לנו ערובה משמעותית כזו או אחרת לכך שהכסף אכן יוחזר אלינו.
כלומר, גופים המעניקים אשראי או הלוואות, כמו בנקים למשל, חשופים להיסטוריה הכספית וזכאים גם לערבויות בכל מה שנוגע למתן הלוואות, ועדיין עסקים רבים המבוססים על מתן שירותים כאלה ואחרים יכולים לבצע את עבודתם או שגופים מלווים יכולים לספק כסף, והחייב בתשלום יכול במקרים מסוימים פשוט להיעלם.
במצב שכזה, נדרש תהליך איכותי של איתור חייבים – תהליך שמתבצע על ידי חוקרים פרטיים ברמה הגבוהה ביותר ופשוטו כמשמעו, מאתר את החייבים לכם ומביא לכם את המידע הנחוץ בדבר מקום הימצאותם ופרטים רלוונטיים נוספים.
במאמר הבא נבין בדיוק כיצד נראה תהליך איתור החייבים באופן עקרוני.
איתור חייבים
איתור חייבים
תהליך איתור חייבים
תהליך איתור חייבים
חקירות כלכליות
חקירות כלכליות

תהליך איתור חייבים על ידי משרד חקירות

  • איסוף מידע – השלב הראשוני בכל תהליך של איתור חייבים הוא שלב איסוף המידע הראשוני. שלב זה של התהליך מתבצע דרך השם המלא והכתובת האחרונה של החייב לכם כסף, וכל פרט נוסף שאתם יכולים לספק למשרד החקירות על אותו החייב. החוקר הפרטי מבצע את איסוף המידע שלו אודות החייב דרך שני סוגים עיקריים של איסוף מידע – זה הכתוב וזה האנושי. פרטים כתובים רבים אודות אנשים במדינת ישראל נחשבים לפרטים חסויים – מסמכים של משרד הפנים או של הביטוח הלאומי. מאידך, מסמכים כמו של חברות הסלולר, מאגרי אינטרנט וניתוח של מידע שניתן למצוא על האדם ברשת הם חוקיים לחלוטין. איסוף המידע האנושי מתבצע במעגלים מתרחבים סביב האדם החייב אותו צריך לאתר – משפחה, שכנים, עמיתים לעבודה וכדומה, בצורה חכמה ודיסקרטית שנועדה לאסוף כמה שיותר מידע בזמן קצר.

  • סגירת המעגלים – כאן נמדדת מקצועיותו האמתית של כל משרד חקירות אליו תפנו עבור תהליך של איתור חייבים. בדרך כלל, שימוש מושכל במידע הכתוב ובמידע האנושי שניתן לחוקרים פרטיים יכול להוציא מספיק מידע בכדי להבין לאן פניו של החייב היו מועדות והיכן הוא נמצא, ומה שנשאר הוא לסגור את המעגלים ולאתר אותו נקודתית. לחוקר הפרטי ישנם כמה וכמה כלים מקצועיים המשמשים לצורך איתור מדויק של אנשים, גם במדינות זרות, ומשרד חקירות ברמה הגבוהה ביותר מבטיח אחוז גבוה מאוד של הצלחה באיתור החייב או הנעדר.

עוד על תהליך איתור חייבים.

א.חפץ חקירות - איתור חייבים דיסקרטי ומקצועי

א. חפץ משרד חקירות פרטיות מתמחה בתחום החקירות הכלכליות. אנחנו מבטיחים לכם תהליכים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר של איתור, חקירה ומעקב אחר כל נעדר שנדרש - וכך למעשה תהליך של איתור חייבים דרכנו הופך לתהליך חכם ואיכותי הרבה יותר, ברמת הצלחה גבוהה בהרבה.
 
אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם א. חפץ – מספר 1 במעקבים.
בטלפון מספר 050-9200299 או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר.