א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 

איתור ירושות באמצעות חקירות פרטיות

כאשר אחד מבני המשפחה נפטר, הרי שלאחר טקסי הקבורה והאבל, מגיע שלב חשוב מאד, והוא השלב של מימוש צו הירושה של הנפטר. שלב זה, שהוא רגיש במיוחד, עלול לעורר שפע של בעיות וסכסוכים בין בני המשפחה. ראשית קיימת השאלה האם בכלל קיים צו ירושה, חלק מהנפטרים אינם מותירים אחריהם ירושה כתובה (בין אם לא רצו, או כתוצאה של מוות פתאומי וכיו"ב). במצב כזה, דיני הירושה אמורים לחול אוטומטית, אך לעתים עלולים לצוץ כל מיני אנשים שיטענו כי בידיהם צוואה חתומה של הנפטר - ואפילו לא ברור מה טיב קרבתם. מצב אחר הוא מצב שבו ישנו צו ירושה חתום - אך לפתע אדם מסוים יטען כי יש לו צו ירושה עדכני יותר. מה עושים במקרים הללו? כיצד מכריעים את המצב? ואיך בכל לאפשר לדעת כי ברשותנו נמצאים כל נכסיו של הנפטר? במקרים הללו, מומלץ בחום לפנות אל משרד חקירות אשר יוכל לעשות סדר, ולדאוג כי הצוואה תמומש בדיוק כפי שהנפטר רצה, וכל הנכסים יגיעו לידי הגורמים הרלוונטיים.

כך משרד החקירות יפעל היטב למימוש הצוואה והירושה

 
 
  • בדיקת הצוואה ואיתורה - קודם כל, צריך להבין מהו הנוסח העדכני והאמין ביותר של הצוואה. משרד חקירות אמין ומקצועי, יבצע בדיקה מעמיקה במיוחד שנוגעת כמובן לסוגיה הזו. קודם כל, אם אין שום צוואה רשומה - יתבצע חיפוש מעמיק האם בכל זאת השאיר אחריו הנפטר צוואה כלשהי.לעתים חלק מהנפטרים אמנם כתבו צוואה, אך לא מספיקים להגיד לקרוביהם היכן הם שמרו את הצוואה.
 
איתור ירושות באמצעות משרד חקירות
 
לעתים חקירה מעמיקה של משרד החקירות מגלה כי הצוואה מופקדת אצל אדם שלישי - חבר קרוב או קרוב משפחה רחוק. אותם אנשים לעתים אף לא ידועים כי הצוואה הזו ממוקמת אצלם - אך משרד החקירות איתר זאת היטב.

  • בדיקת אמינות הצוואה – שירות אחר אשר משרד חקירות יכול לספק, היא בדיקת האמינות לצוואה. מצב זה נוצר כאשר כל מיני גורמים מפוקפקים טוענים לפתע כי מגיע להם דבר מה מהירושה של הנפטר, וטוענים כי הדבר כתוב בצוואה חתומה שבידיהם. משרד החקירות יוכל לברר את האמת בשטח. ראשית - ע"י השוואת חתימות. קיימים מקרים מצערים שבהם אותם גורמים פשוט מזייפים ללא בושה את חתימתו של הנפטר, וחוקרים פרטיים יכולים לגלות זאת. מצב אחר שמשרד החקירות יכול לגלות, הוא שאמנם החתימה היא אותנטית, אך התברר כי היא נעשתה שלא כדין - לעתים אנשים מאיימים על הנפטר עוד בחייו כי עליו לחתום על הצוואה או שהם יפגעו בו ומשפחתו. מצב אחר הוא שבו אותם גורמים מנצלים את המצב של הנפטר בימיו האחרונים, כשהוא איננו בהכרה מאלה ולא מדוע למתרחש סביבו, ומחתימים אותו על צוואה. בכל המקרים הללו - הבדיקה המדוקדקת של משרד החקירות גילה בדיוק את האמת, ויוכל להביא את הראיות בפני בית המשפט.

  • איתור ירושה - גם זהשירות אשר משרד חקירות יספק. בחלק מהמקרים, לא יודעים בכלל מהם סך נכסיו של הנפטר - בוודאי אם הוא לא השאיר אחריו צוואה חתומה. משרד החקירות יכול לאתר את כלל כנסיו של הנפטר – בחשבונות בנק בארץ ובחו"ל, פוליסות של ביטוח חיים, כלי רכב שבבעלותו, נכסי נדל"ן, ועוד.

לדאוג לחלוקה הצודקת ביותר של הרכוש

בסופו של יום, התפקיד של משרד החקירות הוא לא פחות מאשר לעשות צדק עם הנפטר ועם יורשיו החוקיים. לצערנו, בתחום רגיש כל כך- עלולות להתגלות מחלוקות וריבים, ולכן חשוב לערב את משרד החקירות שיעשה סדר בנתונים.


אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם משרד החקירות, א. חפץ.
בטלפון מספר 03-9443000 או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר.