א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 
 

איתור רכב גנוב

גנבו לכם את הרכב ואתם רוצים אותו בחזרה כאן ועכשיו?
משרד חקירות א. חפץ מספק לכם שירותי איתור רכב גנוב שיסייעו במציאותו ובהשבתו לבעליו.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות חייגו 7829898 - 073
כיצד מתבצע איתור רכב גנוב?

כיצד מתבצע איתור רכב גנוב?

 
איתור של רכב גנוב יכול להתבצע יחסית בקלות גם על ידכם, אם התקנתם ברכב מערכת GPS לאיתור רכבים. מערכת כזאת מאפשרת לכם לדעת בדיוק היכן הרכב נמצא גם אם הוא נמצא בנסיעה, וכך ניתן למסור את מיקומו המדויק למשטרה, שממשיכה את הטיפול מכאן.
אם לא מותקנת ברכבכם מערכת כזאת, ניתן לפנות לקבלת שירות מטעמו של בלש פרטי המתמחה בתחום. משרד חקירות כזה יחזיק בציוד איתור מתקדם, ויוכל, בדרך כלל, לסייע לכם. הסיוע הופך קל יותר במקרה שגנב הרכב יצר אתכם קשר וביקש לקבל כופר בעבור הרכב שלכם. בהרבה מאוד מקרים שכאלה יוכל החוקר הפרטי לאתר את מקור השיחה ולפי מיקומו של הגנב יוכל, בדרך כלל גם לאתר את הרכב.
בנוסף, יש למשרד החקירות שיטות אחרות לאיתור רכב גנוב, ונציגיו יוכלו לבחון ביחד אתכם את המצב ולספק לכם ייעוץ מקצועי לגבי הדרך האולטימטיבית לעשות כן.
איתור רכב גנוב באמצעות בלש פרטי
הדרך הטובה ביותר – מניעה

כמובן שהדרך הטובה ביותר לאיתור רכב גנוב, היא למנוע מהרכב להיות גנוב. הדרך לעשות זאת היא באמצעות התקנת מערכות הגנה מתקדמות, כגון: עלוקה (מערכת שמנתקת את זרם החשמל באחת ממערכות ההגנה שברכב),אימובילייזר, קודן, מערכת אזעקה מתקדמת ועוד. אפשר להשתמש גם במנעול הגה או ב"סנדל" לגלגל וכך להקטין עוד יותר את סיכויי הצלחתו של הגנב. חשוב לדעת, כי על רוב המערכות הגנבים ה"מקצוענים" כבר יודעים להתגבר, ולכן התקנת המערכות אינה מונעת לחלוטין את הגניבה, אבל היא בהחלט מקטינה את הסיכוי להתרחשותה.

משרד חקירות א. חפץ לשירותכם

אם הרכב שלכם נגנב ואתם מעוניינים לקבל שירותי איתור רכב גנוב ממשרד חקירות המתמחה בתחום, אתם מוזמנים לפנות אלינו. למשרד החקירות שלנו ניסיון רב שנים בתחום של איתור רכבים גנובים, וזאת הן בזכות ציוד האיתור המתקדם שנמצא ברשותנו, והן בזכות צוות החוקרים המקצועי שמהווה את חוד החנית של המשרד.

לקבלת מידע נוסף בנושא איתור רכב גנוב ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונית צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.