א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 
 

מהי בדיקת חשבונות מוגבלים?

 
בשנת 1981 נחקק בישראל חוק מיוחד שמטרתו לסייע בחיזוק האמינות של השימוש בהמחאות הנקרא "חוק צ'קים ללא כיסוי". החוק נועד להרתיע בעלי חשבונות מפני פיזור צ'קים ללא כיסוי ולתרום לשיפור ניכר במוסר התשלומים על ידי הטלת סנקציות מסוגים שונים על אלה הרושמים צ'קים ללא כיסוי.
לפי סעיף 2 לחוק, אם במשך שנה אחת סורבו עשרה צ'קים לכל הפחות שנמשכו מחשבון מסוים, החשבון ובעליו יהיו מוגבלים. מהרגע שבו החשבון מוגדר כמוגבל, הוא למעשה נמצא במצב מושתק במשך שנה אחת. במהלך התקופה שבה בעל החשבון מוגדר כמוגבל, לא יורשה לו לפתוח חשבון בנק חדש שניתן יהיה לפדות דרכו צ'קים ומעבר לכך – הבנק שבו התנהל החשבון שמוגדר כמוגבל לא יכבד צ'קים שנמשכו מהחשבון, גם במקרים שבהם מדובר בצ'ק דחוי שניתן עוד לפני שהחשבון הוגדר כמוגבל.
במאמר זה נפרט אודות הצורך בביצוע בדיקת חשבונות מוגבלים על ידי חוקר פרטי.

בדיקת חשבונות מוגבלים

מדוע יש צורך לבדוק חשבונות מוגבלים על ידי חוקר פרטי?

במשך לא מעט שנים, הקפיד בנק ישראל לפרסם את שמות בעלי החשבונות שהוגדרו כמוגבלים ואת מספרי החשבונות המוגבלים והביא אותם בצורה חופשית לידיעת הציבור. עם זאת, בשלב מסוים החלה להתבהר התמונה שלפיה הפרסום עשוי להוביל ליצירה של מאגרי מידע שמטרתם שונה ממטרת הפרסום המקורית של הנתונים. לכן, כיום כבר לא מדובר במידע הנגיש לכל, אלא במידע הנגיש רק תחת תנאים מסוימים.
הכוונה היא לכך שניתן לבדוק באופן פרטני האם חשבון בנק מסוים מוגדר כמוגבל, אך היום קל מתמיד להסתיר נתונים מעיני שותפים או לקוחות. כך, לדוגמה, אדם שפיזר בעבר צ'קים ללא כיסוי והוגדר כמוגבל, יכול להתחזות לאיש עסקים לגיטימי מבלי לחשוף את העובדה שהוגדר בעבר כמוגבל. בדיוק כאן נכנסת האפשרות לבצע בדיקת חשבונות מוגבלים על ידי חוקר פרטי.
כך ורק כך תוכלו להיות בטוחים שהעבר הפיננסי של האדם שעמו אתם מנהלים קשר עסקי אכן נקי ושהוא לא מסתיר מכם עבר המתאפיין בחוסר אמינות.

בדיקת חשבונות מוגבלים זו עבודה למומחים

כאשר מבצעים בדיקה של חשבונות מוגבלים מטבע הדברים אין שום רצון לחשוף את עצם קיום הבדיקה ולכן יש לשמור על דיסקרטיות מוחלטת. זוהי הסיבה שבגינה מומלץ תמיד לשכור אנשי צוות מקצועיים המתמחים בביצוע חקירות פרטיות בדגש על חקירות עסקיות.


לקבלת פרטים נוספים על בדיקת חשבונות מוגבלים אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת א. חפץ חקירות & מעקבים בטלפון מספר 050-9200299.

בדיקת חשבונות בנקים לפני חתונה

אף גבר לא מעוניין לחשוב על כך כי קיים סיכוי שבת זוגו מסתירה ממנו פרטים מסוימים הרלוונטיים עבור שניהם, כשמן הסתם הדברים נכונים גם בנוגע לבנות המין היפה. עם זאת, פעם אחר פעם אנחנו נתקלים לצערנו בזוגות נשואים שבלשון המעטה לא ביססו את הקשר שלהם על כנות אלא על יסודות אחרים, שלא אחת נחשבים לנזילים יותר או לבעלי תוחלת חיים קצרה יותר.

אם אתם חושדים כי אדם מסוים מסתיר מכם דבר מה הקשור לחשבון הבנק שלו ויהיה זה החתן שלכם לעתיד, אשת חיקכם לעתיד או בעלה לעתיד של החברה הכי טובה שלכם, ייתכן כי יש מקום להרחיב מעט על התחום של חקירות פרטיות, בדגש על בדיקת חשבונות בנק לפני החתונה.

חקירות פרטיות ובדיקת חשבונות בנק לפני החתונה

 
חקירות פרטיות כשמן כן הן - חקירות המבוצעות באופן פרטי, על ידי בלשים פרטיים, שלא נכללות במסגרת חקירה משטרתית. למעשה, חקירה פרטית מכל סוג שהוא לנצח תישאר סודית ופרטי החקירה יהיו ידועים אך ורק ללקוח ולבלש הפרטי ששכר. אי לכך, ניתן בהחלט לכתוב כי מילת המפתח בכל הקשור לחקירות פרטיות היא "דיסקרטיות".

בקשר לבדיקת חשבונות הבנק לפני החתונה, הדיסקרטיות משחקת תפקיד מרכזי וזאת מכיוון שאף אדם בעולם לא היה שמח לגלות שלא נותנים בו אמון ואף בוחנים נתונים סודיים הקשורים לחייו האישיים. עם זאת, לעתים מוטב לבצע את הצעד החשאי הזה ולבדוק האם הכלה או החתן המיועדים הם אכן מי שהם טוענים שהם, במקום להצטער ולהתמלא בחרטות בשלב מאוחר יותר.
 
בדיקת חשבונות בנקים לפני חתונה

בדיקת חשבונות בנק לפני החתונה זו עבודה למומחים בלבד

לקבלת פרטים נוספים בנושא אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת א.חפץ חקירות ומעקבים המתמחה בביצוע חקירות פרטיות, חקירות סמויות ומעקבים, הן במישור העסקי והן במישור הפרטי. תחומי הפעילות של החברה רבים ומגוונים, כשבין היתר עוסקים אנשי המקצוע של החברה בניהול חקירות כלכליות, שירותי הקלטה וצילום חשאיים, איתור נכסים ומסמכים ועוד.

באפשרותכם להתקשר לטלפון 050-9200299 או לטלפון 03-9443000 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם באתר ונציגי השירות של החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר בשעות הפעילות.