א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 

בלש פרטי

ביצוע מעקבים וחקירות דיסקרטיות

מעקב הוא אחד הכלים החשובים ביותר העומדים לרשות הבלש הפרטי ולכן עליו לבצע אותו באופן חשאי ומקצועי תוך כדי הטמעה בשטח. שימוש במעקבים מסייע לחשוף פרטים ואמצעי להשגת הוכחות לצורכי הוכחת זכאות או הרשאה קבילה בבית המשפט, מעקב אחר בני נוער, איתור מידע וגילוי בגידות. על הבלש הפרטי לבצע מעקבים באופן בו הוא לא פוגע בפרטיותו או הטרדתו של הנעקב.
משרד חקירות א. חפץ מפעיל חוקרים פרטיים מיומנים ובעלי ניסיון רב, תוך שימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ובציוד משוכלל.
נשמח לעמוד לרשותכם.

בלש פרטי הוא לא מקצוע שקיים רק בסרטים, למעשה, הצורך בשירותי חקירה פרטיים עולה במקרים רבים מאוד הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי בישראל. אם יש לכם חשד לבגידה של בן זוגכם, אם אתם רוצים לקבל פרטים על גורם כלשהו או אם אתם חושדים שאחד העובדים במשרד גונב מידע עסקי רגיש – משרד חקירות מקצועי הוא בדיוק מה שאתם צריכים. כמו כן בלש פרטי יכול לסייע באיתור חייבים ואפילו איתור רכב גנוב. אך כמובן שזהו תחום רגיש המחייב מקצועיות ודיוק ולכן הוא מעוגן בחוק וברגולציה.

מגבלות ורגולציה על חוקרים פרטיים בישראל
בלש פרטי בישראל חייב לפעול ברישיון (עם חידוש שנתי) מטעם משרד המשפטים, כולל מעבר מבחן הסמכה של המשרד וסיום שלוש שנות התמחות במשרד חקירות מאושר. בעל משרד חקירות חייב לפחות חמש שנות ותק כחוקר פרטי מורשה. הסדרת תחום החקירות הפרטיות מבוצעת דרך חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה משנת 1972 הקובע מגבלות מבחינת פעילות החוקר והסמכתו. הנה כמה הוראות ומגבלות בסיסיות:
  • חובת דיווח לרשויות במקרה של איתור עבירה על החוק.
  • חובת שמירה על דיסקרטיות וצנעת הפרט בכל הקשור לחקירות.
  • איסור ביצוע האזנות סתר – מותר להקליט אם המקליט פעיל בשיחה עצמה.
  • איסור על חוקר פרטי להציג עצמו כנציג הרשויות או המדינה.
משרד החקירות והמעקבים א. חפץ פועל תחת רישיון מלא ומביא לכל מקרה שנים של ניסיון מעשי והיכרות מעמיקה עם המגבלות והאפשרויות של חוקר פרטי בישראל. זקוקים לשירות חקירות איכותי, אמין ודיסקרטי, פנו אלינו עוד היום – 050-920-0299.
 
 
מעקבים