א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 
 
כל אישה תחשוד מתישהו בגבר שלה שהוא בוגד בה, ותדעו לכן שאם לא, זה מאורע די נדיר. השאלה היא כמה זמן החשד הזה יחזיק מעמד, מה יהיה הבסיס לחשד וכמובן מה יהיו ההוכחות או הסימנים האובייקטיבים בשטח מלבד האינטואיציה הנשית שלכן. במאמר זה נעזור לכם להבין.

שינוי התנהגות קיצוני

חשוב לומר מההתחלה כי כל פרמטר או כל סימן שנדון עליו במאמר זה יכול להיות בעל משמעות אחרת, ולכן חשוב להתייחס לסיטואציה האובייקטיבית. עם זאת, שינוי התנהגות קיצוני הוא תמיד סימן לשוני מסוים שמתרחש במה שהגבר שלך מרגיש, ולכן נשאלת השאלה איך הוא מתנהג בדרך כלל. אם הוא בדרך כלל אדם אוהב ומכבד אך כבר זמן מה שהוא חסר סבלנות ולא מעוניין לחבק אותך, אולי הוא נמנע מיציאות משותפות שלכם או פשוט שינה דפוס התנהגות אחר שקשור אלייך, יש לך סיבה לחשוד. כמובן שהחשד צריך להיות סביר ופרופורציונלי, אך הוא צריך להיות קיים.

הוא קונה לך מתנות

אם הגבר שלך אף פעם לא קונה לך מתנות אך פתאום הוא מתחיל לפנק אותך, יכול להיות שקורה משהו מתחת לרדאר ואת לא שמה לב אליו. אם הוא קונה לך מתנה ליום ההולדת אז אין ממה להילחץ אך אם הוא חוזר הביתה בשעה מאוחרת אך שהוא כבר זמן מה מתנהג בצורה שונה ומוזרה, והוא מביא עמו זר פרחים, זה נראה מעט מוזר. אולי מנגנון הפיצוי במוח שלו, או מנגנון השכנוע העצמי שלו, מנסה לרמוז שעסקים כרגיל, אך את מבחינתך צריכה להתחיל לחשוד.

הוא לא נהנה מקיום אהבה

איזה גבר לא נהנה לקיים יחסי מין עם אשתו? אז נכון, יכול להיות שהגיל שלכם כבר מתקדם ומשהו לא זורם, ואולי זה לא משליך על ההערכה שלו כלפייך ואולי גם האהבה והתשוקה שלו, אולי הוא פשוט פחות אנרגטי או שהוא עסוק או עייף. אם את לא מוצאת סיבה הגיונית לכך שהוא לא רוצה לספק את צרכיו המיניים איתך, אולי זה בגלל שהוא מסופק על ידי מישהי אחרת. זה עניין ביולוגי הרי גבר לא יכול לרצות לקיים יחסי מין אם הוא מרגיש 'שבע', וזה סימן מדאיג, צורם, כואב אך מעל לכול אמור להדליק אצלך נורת אזהרה.

הוא נעלם לפרקים או חוזר מאוחר

הגבר שלך חוזר בשעה מאוחרת בלילה ולא מספר לך איפה הוא היה? הוא אומר לך שהוא היה עם חברים אך את מגלה שהוא משקר? באופן כללי גבר שקרן צריך לזרוק, אך אם הוא משקר כך פתאום, אולי זה כי הוא מסתיר משהו והוא פשוט לא רגיל ולא יודע לשקר, אז לא יוצא לו טוב. יכול להיות שבזמן שהוא לא היה בבית הוא לא בגד בך אלא התעכב במקום מסוים במכוון כדי לא להיות לידך לפני שאת נרדמת, כי הוא כבר לא מעוניין בך, אך זה לא אומר שהוא לא בגד בהזדמנות אחרת. אולי זה הסימן שצריך להפנות אותך לחוקר פרטי בגידות שיחשוף את האמת היחידה שקיימת.
 

חוקר פרטי יגלה לך את האמת

יש עוד מגוון רחב של סימנים לכך שבעלך בוגד בך אך את האמת יוכל לספר לך רק חוקר פרטי בגידות שזו המומחיות שלו. יש לא מעט חוקרים פרטיים בכל מקום בארץ כאשר עיקר העבודה שלהם במגזר הפרטי היא חשיפת בגידות וסיפוק הוכחות לבית המשפט. זה הזמן לצאת מההכחשה שלך זה לא יקרה,לפנות לחוקר פרטי ולהפוך את החיים שלך לאמינים ואמיתיים יותר בלי שמישהו פוגע בך ובכבודך על ידי בגידה עם אחרת.