א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 
 
 

המדריך המלא לבחירת משרד חקירות

לרוב, אנחנו נצטרך לפנות לעזרתו של משרד חקירות במקרים לא כל כך נעימים. במקרים אלו נרצה למצוא את משרד החקירות הטוב ביותר שיסייע לנו לחקור עניין מסוים בצורה שהיא מצד אחד מקצועית ומצד שני מהירה ויעילה. כיצד נבחר חוקרים פרטיים בצורה הטובה ביותר?

באילו מקרים נפנה למשרד חקירות ?

לפני שנפרט מהי הדרך הטובה ביותר לבחור משרד חקירות, נציין כמה מקרים בהם לרוב אנשים מוצאים את עצמם מחפשים משרד כזה. אחת הדוגמאות הקלאסיות לפנייה לחוקר פרטי היא עבור חקירה של בן הזוג ומציאת עדויות לבגידה. עדויות כאלו יכולות להיות צעד מכריע במשפט גירושין שמתנהל. דוגמא נוספת לפנייה למשרד של חוקרים היא דווקא מהתחום העסקי.

כך לדוגמה, לפני שחברה מסוימת תחתום על חוזה שבו מעורבים אינטרסים רבים ולא מעט כסף, היא תחקור ותוודא שהחברות האחרות שחותמות על העסקה לא מנסות לטמון לה פח כלשהו. אפשרות פופולארית נוספת לעריכת חקירות היא בתחום הכלכלי, כמו לדוגמא איתור נכסים במקרה של משפט גירושין או מקרה של חלוקת ירושה בין כמה צאצאים של אותו נפטר.

 
משרד חקירות

כיצד לבחור את משרד החקירות הטוב ביותר ?

בחירה של משרד החקירות הטוב ביותר, מתחילה בהגדרה מדויקת של הצורך בגינו אתם רוצים לפנות לחוקר. הגדירו לעצמכם מראש מה בדיוק הייתם מצפים שהחוקר יעשה במסגרת החקירה וכן כמה אתם מוכנים להשקיע בתוצאות של חקירה זו.

לאחר שעניתם לעצמכם על השאלות הללו, מומלץ לפנות למשרד חקירות גדול מומלץ ומוכר. נסו להתייעץ עם חברים שכבר יצא להם לעבוד עם משרדים כאלו בעבר ומוכנים להמליץ לכם על משרד ספציפי. אפשרות נוספת היא להתייעץ עם עורך הדין שלכם בנושא המשפחתי או הכלכלי שבעקבותיו אתם מחפשים חוקר.

משרדי עורכי דין רבים עובדים בצורה קבועה עם משרד חקירות מסוים וישמחו להמליץ לכם עליו או אפילו ליצור עם משרד זה קשר עבורכם. חשוב לזכור, כי כמו בתחומים מקצועיים רבים נוספים, כאשר אנו מחפשים חוקר פרטי הדרישה הראשונה והבסיסית ביותר היא שיהיה מקצועי. מקצועיות של משרד של חוקרים פרטיים באה לידי ביטוי בכמה מישורים.

ראשית, המשרד בעל ניסיון בתחום הרלוונטי בו אתם זקוקים לחוקר. שנית, המשרד מעסיק חוקרים מנוסים ומיומנים בלבד, כך שניתן לסמוך עליהם שכבר עשו עבודה דומה בעבר. שלישית, החקירה מתנהלת בצורה היעילה ביותר האפשרית, במסגרת התקציב שנקבע – אין מריחות זמן, אין בזבוזים על חיפושי סרק, אלא חיפוש יעיל וממוקד במושא החקירה. לבסוף, כמובן שפרמטר חשוב בבחירה של משרד חקירות הוא המחיר שאותו משרד מציע עבור ניהול החקירה הספציפית בה אתם מעוניינים.

 
משרד חקירות

דיסקרטיות מעל הכול

יש נושא אחד שלא הזכרנו אותו קודם לכן, על אף שהוא מהווה את אחת מאבני היסוד של כל חקירה – הדיסקרטיות. שמירה על דיסקרטיות מלאה עבור כל לקוח היא תנאי בסיסי בהסכם שבין חוקר פרטי ללקוח. לקוחות רבים אינם מעוניינים שעוד אנשים ידעו על החקירה המתנהלת ממגוון סיבות. לא רק שהדיסקרטיות חשובה כדרישה של הלקוח כחלק מהשמירה על הפרטיות שלו, אלא שהדיסקרטיות היא גם חלק מכריע ממהלך החקירה.

אי שמירה על סודיות מלאה יכולה לגרום לכך שמושאי המחקר יגלו כי החקירה מתנהלת וכך תיגרם אי נעימות גדולה ללקוח וכן מהלך החקירה עצמו ייפגם בצורה אנושה. ודאי תשמחו לשמוע כי ישנו משרד חקירות אחד שעונה על כל הדרישות שהזכרנו לעיל והוא א. חפץ חקירות ומעקבים. משרד זה מבטיח לכם חקירה אפקטיבית ומקצועית ביותר, תחת תנאי דיסקרטיות מלאה ועם ניסיון רב בכל תחומי החקירות שהוזכרו.