א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 

חקירות פרטיות מסתתרת שורה ארוכה של חקירות שונות, כך שמטבע הדברים לכל חקירה אופי שונה, לצורך כל חקירה נעשה שימוש בכלים שונים ובנוסף לכך ההתנהלות של כל חקירה וחקירה שונה וייחודית.
כך, לדוגמה, חקירה פרטית של גבר החשוד בבגידה, הכוללת בעיקר מעקב צמוד, תהיה שונה בתכלית מחקירה המתמקדת בעברו העסקי של משקיע או שותף פוטנציאלי. עם זאת, ישנם כמה מאפיינים הקשורים להתנהלותה של החקירה הפרטית, המשותפים לכל החקירות באשר הן:
דיסקרטיות, שקיפות וחוקיות
להלן הדברים החשובים ביותר שעליכם לדעת בנוגע להתנהלותה של חקירה פרטית:
  • דיסקרטיות אופטימלית – הבסיס שעליו נשענת כל חקירה פרטית באשר היא הוא מרכיב הסודיות והדיסקרטיות. בין אם מדובר בגבר לא נאמן ובין אם מדובר במועמד לעבודה שיש לערוך לו בדיקת רקע מעמיקה ויסודית, בשום פנים ואופן אין לחשוף את העובדה שמתבצעת נגדו חקירה. לכן משרד חקירות מוצלח לעולם לא יחשוף את עצמו, בדגש על המילה לעולם, כלומר גם לאחר שתסתיים החקירה לשביעות הרצון של מזמין החקירה.
  • הכול נעשה במסגרת החוק – ישנם רבים בקרב הציבור הרחב הסבורים כי כאשר הם מזמינים חקירה ממשרד חקירות פרטיות, הם באופן אוטומטי עוברים על החוק או הופכים לשותפים לדבר עבירה. שימו לב – חוקרים פרטיים פועלים מכוח החוק ובמסגרת החוק בלבד. לכן אתם לא נמצאים בסיכון לעבירה על החוק ועצם הזמנת החקירה לא מערבת אתכם בשום פעילות שאינה חוקית.
  • שקיפות מלאה בזמן אמת – במסגרת החקירה רשאי הלקוח (מזמין החקירה) לקבל את כל פרטי המידע הרלוונטיים לחקירה. השקיפות תאפשר ללקוח להבין כיצד נאסף המידע, באילו דרכים ובאילו נסיבות.
  • כלי החקירה – רבים מאמינים כי הכלי העיקרי לאיסוף מידע במסגרת של חקירה פרטית הוא המעקב, כשאליו מתווסף הציתות. אמנם מדובר בכלים חשובים, אך בנוסף אליהם ישנם כלים חשובים לא פחות. בין היתר מדובר בשיטת הדיבוב, בנבירה במאגרי מידע אינטרנטיים שאינם פתוחים לציבור הרחב ועוד.


 
 
התנהלות חקירות פרטיות
 

חקירות פרטיות רגישות יש להשאיר למקצוענים בלבד

חברת א. חפץ חקירות פרטיות היא חברה מקצועית המתמחה בביצוע מעקבים ובניהול של חקירות סמויות במסגרת פעילות במישור העסקי והאישי. לקבלת פרטים נוספים על חקירות פרטיות אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת א. חפץ חקירות & מעקבים בטלפון מספר 050-9200299.