א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 

חוקר הוצאה לפועל

 
בלש פרטי בתיקי הוצאה לפועל
כאשר אדם נמצא בתהליכים של פשיטת רגל, אזי פותחים מולו בתהליכים של הוצאה לפועל. המשמעות של הוצאה לפועל היא שכל נכסיו של אותו אדם מעוקלים, והם צריכים להתחלק בין הנושים ,שהם בעלי החוב של אותו אדם. הצרה היא כמובן, שאדם שנמצא במצב של הוצאה לפועל, עלול לנסות ולהחביא ולהסתיר חלק מן הנכסים הללו. אנשים רבים מחביאים מידע על חשבונות בנק שבבעלותם, על כלי רכב שבבעלותם, נכסי נדל"ן ועוד. כל זאת במטרה שאלו כמובן לא יילקחו מהם, ויישארו להם מקורות נוספים להכנסה. הדבר כמובן
מנוגד לחוק - אך קשה מאד להוכיח זאת, ולא פעם אותם אנשים הם בעלי ידע וניסיון רב בהחבאת הנכסים, רישומם על שם קרוב משפחה אחר וכיו"ב.
 
חקירות הוצאה לפועל באמצעות בלש פרטי
 
איך אפשר לפתור את התסבוכת הזו? עורך דין לבדו שמתעסק בתיקי הוצאה לפועל, לא יכול לרוב להקדיש את הזמן הראוי לאיתור אותם נכסים אבודים. לכן, מומלץ מאד לפנות בהקדם אל בלש פרטי, אשר יוכל לסייע מאד בתיקי הוצאה לפועל - ולמצוא את אותם נכסים "אבודים" של האדם.

תחומי אחריות חוקר הוצאה לפועל:

  • איתור חשבונות בנק - קודם כל, התפקיד של בלש פרטי הוא איתור חשבונות הבנק של האדם שנמצא בתהליך של פשיטת רגל. לא מעט מהאנשים כאמור ינסו להסתיר את קיומו של חשבון כזה או אחר. כיצד הבלש הפרטי יכול לפעול? הוא כמובן עורך חיפושים מדוקדקים ומאתר מידע על חשבונות בנק שקיימים על שמו של בעל החוב - או חשבונות של קרובי משפחה שאפשר שאותו אדם מעביר אליהם כספים. לא פעם מדובר כמובן על חשבונות בנק שאינם מנוהלים בארץ, והדבר מקל מאד על בעל החוב להסתירם. לבלש הפרטי ישנם כלים וקשרים שמאפשרים לו לבצע איתור חשבונות של בעל החוב - ולהביא אותם כמובן לידיעת עורך הדין שמטפל בתיק ההוצאה לפועל.

  • איתור כלי רכב - אחד הדברים הראשונים שחשוב מאד לאתר במהירות, אלו הם כלי הרכב שרשומים על שמו של בעל החוב. לא מעט אנשים שנמצאים בתהליכים של פשיטת רגל, ימהרו להעביר את הרכב על שמם של קרובי המשפחה שלהם - בני זוג, ילדים, הורים, אחים וכיו"ב. הם עושים זאת משום שכך לכאורה, בית המשפט לא יוכל לגעת בכלי הרכב הללו, שכן הוא שייך לאנשים שלא קשורים לחוב. המצב הזה הוא כמובן תעלול משפטי. בפועל - אותו בעל חוב ממשיך להשתמש ברכב כרכבו הפרטי לכל דבר ועניין, ואילו האדם שעל שמו הרכב רשום לא משתמש בו כלל. איך אפשר לגלות זאת ולהוכיח זאת? כמובן שרק בעזרת העבודה המיומנת של בלש פרטי. הבלש הפרטי מבצע מעקבים אחרי בעל החוב, ומביא הוכחות לכך שהוא האדם היחיד אשר משתמש ברכב שהועבר בעלות לכאורה - ע"י הוכחת דפוס שימוש קבוע ברכב, ניתן להוכיח לבית המשפט כי בעל החוב בעצם משתמש ברכב כשלו ונוהג בחוסר תום לב, וכך גם הרכב יעוקל.
  • הענקת "מתנות" - דפוס נוסף שמוכר מאד, הוא שבעל החוב נוהג להעניק לפתע לכל קרוביו "מתנות". זוהי כמובן אל מנתה
    אמיתית - בין אם מדובר על נדל"ן, חפצים יוקרתיים, ואפילו פיזור של כספים לכל עבר. כל אלו אינן מתנות באמת - אלא אמצעי של בעל החוב לפזר את הבעלות על נכסיו בין אנשים שונים. אותם קרובים כמובן לא באמת ישתמשו בנכסים הללו - ובעל החוב ימשיך לעשות בהם כבשלו. בעזרת בלש פרטי, ניתן כמובן לאתר את התהליך הנ"ל ולגדוע אותו באיבו.
 

הבלש הפרטי מסייע לכם תמיד

 
אם אתם עורכי דין שפועלים בתחום, או נושים - כדאי לזכור כי שירות של חוקר הוצאה לפועל, בלש מקצועי יוכל לסייע לכם לא פעם בתהליך, והוא אף יכול שלנות את כל התמונה על פיה!
אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם א. חפץ – מספר 1 במעקבים.
בטלפון מספר 03-9443000 או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר.