א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 

חוקר פרטי גירושין

תהליך גירושין הוא אף פעם לא תהליך פשוט עבור אף אחד מהצדדים הנוגעים בדבר.

תהליך של גירושין הוא תהליך בעל משמעויות רבות לחיים שלנו, שלעתים קרובות עוברים טלטלה בל תתואר מתהליך מצער זה. עם זאת, מדובר בתהליך שרבים מאתנו חווים – מבחינה סטטיסטית, לפחות שליש מהזוגות הנשואים בכל רגע נתון בעולם יגיעו לגירושין בשלב כזה או אחר. תהליך שכזה, מעבר למשמעויות מרחיקות הלכת שלו בכל מה שנוגע לחיי המשפחה שלנו והילדים שלנו, הוא גם תהליך שמעורב בו לא מעט כסף וחלוקה של רכוש בין בני הזוג, ובוודאי שמעורבים בו לעתים קרובות הרבה מאוד חצאי מידע ורגשות קשים של הצדדים אחד לשני. במצבים ספציפיים, חשוב לדעת לערב גם חוקר פרטי גירושין לטובתנו.

עירוב בלש פרטי בתהליך, חשיבות ואינטרסים

 
  • הסיבות לגירושין – במקרים רבים, שירותיו של בלש פרטי הם השירותים שמובילים אותנו בכלל להבנה שאנחנו צריכים לעבור תהליך גירושין. לדוגמה, אם אנחנו חושדים שבוגדים בנו, שירותיו של חוקר פרטי גירושין הם אלה שמאשרים לנו את החשד שלנו ושולחים אותנו למדרגות הרבנות. עם זאת, גם כאשר אנחנו בתהליכי פרידה ואנחנו רוצים להוכיח שבגדו בנו (מבלי שנדע זאת), שירותי הבלש הפרטי יכולים במקרים רבים להתחקות אחורה ולהוכיח פעולה שכזו, שהיא משמעותית מאוד בכל הנוגע לאחריות על הגירושין.
  • סיבות כלכליות – בתהליך הגירושין ישנה חלוקה של הנכסים המשותפים בין בני הזוג, ובמידה ואנחנו חושדים כי הצד השני מנסה להסתיר מאתנו נכסים ולמנוע את החלוקה השוויונית (או לפחות זו שהוסכמה), אנחנו צריכים שירות של חוקר פרטי גירושין שמאתר את כלל הנכסים הרלוונטיים, שם את כל הקלפים על השולחן ומאפשר לנו לקבל את מה שמגיע לנו.
 
חוקר פרטי גירושין
 

משרד חקירות איכותי

שירותי חוקר פרטי גירושין איכותיים הם שירותים שמאפשרים לנו לבצע את תהליך הגירושין העדין גם כך בצורה שתשמור על האינטרסים שלנו.

דרך משרד החקירות של א. חפץ – מספר 1 במעקבים – תוכלו להבטיח שכל מה שמגיע לכם בתהליך הגירושין אכן יושג על ידיכם.