א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 

חקירות ברישיון משרד המשפטים

א.חפץ - חקירות ברישון משרד המשפטים
כאשר מזמינים חקירות פרטיות חשוב מאוד לוודא שהמשרד שמבצע אותן מורשה לבצע חקירות פרטיות מטעם משרד המשפטים. זאת משום שמשרד שמבצע את החקירות ללא רישיון מתאים – הוא משרד שעובר על החוק ואם הוא נתפס – הוא כמובן מחויב להיסגר, ואיתו נסגרות גם כל החקירות.
משרד א. חפץ חקירות מבצע חקירות פרטיות ברישיון משרד המשפטים בלבד, ופועל על פי כל הנהלים הקבועים בחוק.
לקבלת מידע נוסף אודות חקירות פרטיות ולקביעת פגישה ראשונית חייגו 9443000 - 03

חקירות פרטיות – ברישיון בלבד

 
כל משרד חקירות חייב לקבל רישיון עבודה מטעם משרד המשפטים. רישיון כזה משמעותו אישור לכך שמדובר במשרד מקצועי המופעל על ידי חוקרים פרטיים מוסמכים, ושהוא מסוגל לספק שירותי חקירות על פי כל הנהלים הקבועים בחוק.
כך למשל, משרד חקירות הפועל ברישיון משרד המשפטים לא יעבור על חוק האזנת הסתר, ישמור על צנעת הפרט ככל שמורה החוק, ויבצע רק חקירות פרטיות שניתן לבצע בדרכים חוקיות.
משרד שאינו פועל ברישיון משרד המשפטים יכול להיות כזה המופעל על ידי אנשים שלא קיבלו הסמכה להיות חוקרים פרטיים, ומעבר לעובדה שהוא עלול להיסגר אם מפעיליו ייתפסו – הרי שמאוד יכול להיות שמי שישתמש בשירותיו לא יקבל את התשובות הרצויות.
 
חקירות ברישיון משרד המשפטים
 

א. חפץ – משרד חקירות פרטיות ברישיון לשירותכם

משרד החקירות א. חפץ פועל בתחום החקירות הפרטיות מזה שנים רבות, ומשרת לקוחות רבים מכל המגזרים. המשרד מנוהל על ידי חוקרים פרטיים מוסמכים ומנוסים, ולו כל ההסמכות והרישיונות הדרושים.
 
אם אתם מעוניינים לפתוח בחקירה פרטית ורוצים להיות בטוחים שהיא תנוהל על ידי חוקרים פרטיים מוסמכים מוסמכים ובעלי ניסיון רב הפועלים
ברישיון – פנו אל צוות החוקרים של א. חפץ, ותקבלו תשובות לכל השאלות.
לקבלת מידע נוסף אודות סוגי החקירות הפרטיות שאנחנו מבצעים ולקביעת פגישת ייעוץ
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.