א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 
 
 

חקירות עסקיות

מי יזמין חקירות עסקיות?

חקירות עסקיות משמשות לאיסוף מידע על גורמים עסקיים שונים, הן פנים ארגוניים והן חיצוניים. על פי רוב, מי שיזמין חקירות בתחום העסקי אלו אנשים העוסקים בתחום בו המידע מהחקירה העסקית יועיל להם מבחינת העבודה והרווח הכלכלי. בפעמים רבות מדובר במשקיעים אשר מעוניינים לדעת תהליכים בחברות שונות שעשויים להשפיע על ההשקעות שהם עתידים לבצע. בפעמים אחרות מדובר באנשי עסקים בדרג ניהולי אשר מידע לגבי המתחרים או העובדים בחברה יסייע להם באופן משמעותי.

לשם מה נזמין חקירות עסקיות?


לביצוע חקירות עסקיות יש מספר מטרות:
• אמון העובדים – קרו בחברות רבות כבר לא מעט מקרים בהם העובדים אינם נאמנים לחברה. לרוב מדובר במצבים בהם העובדים בתוך החברה מדליפים מידע למתחרים, דבר זה עלול לפגוע אנושות בסודיות של פיתוח המוצרים ושל שמירת הפטנט. במקרה של משקיעים, עובד שפועל בצורה לא אמינה עלול לגרור השקעות המוטות לצד אינטרסים שקשורים בעובד ולא בחברה וכך לגרור הפסד כספי. חקירות עסקיות יכולות לשמש למעקב אחר עובד שחושדים בו ולקבלת ראיות על כך.
• דליפת מידעניתן לבצע חקירות עסקיות על חברות מתחרות על מנת לוודא שלא דולף מידע עסקי חשוב של החברה שלכם למקומות לא רצויים. דליפת המידע עלולה לקרות לא רק באשמת עובדים לא אמינים אלא גם עקב מערכות שאינן עובדות כראוי ועל כן חקירה עבור מקרים כאלו מהווה אמצעי בקרה מצוין.
• מודיעין עסקי – בתחום ההשקעות וגם בתחומים אחרים החשיבות בהבנת המצב העדכני בשוק היא עצומה ומהווה בסיס קריטי לקבלת החלטות. חקירות עסקיות שנותנות מודיעין על המתחרים מאפשרות לקבל מידע חשוב וגם להבין מתי קולגות עמם מנהלים עסקים אינם מספרים לכם פרטים חשובים שעשויים להשפיע על קבלת ההחלטות בחברה.

חקירות עסקיות

חקירה עסקית מבצעים רק אצל המומחים בתחום

א. חפץ מס' 1 במעקבים היא חברה עם ניסיון עשיר בתחום חקירות עסקיות. החברה משתמשת במכשור טכנולוגי מתקדם ביותר על מנת לאסוף מידע באופן דיסקרטי ויעיל ביותר. החברה תיתן לכם שירות אמין ומקצועי לכל מטרה של ביצוע חקירה עסקית, על מנת שתהיו שבעי רצון באופן מקסימלי.