א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 
 

חקירות פרטיות

חקירה פרטית היא עבודה לחוקרים מוסמכים ומנוסים.
לפרטים ולקביעת פגישת ייעוץ חייגו 050-9200299.

חקירות ומעקבים בתחום המשפחתי

אחת האסוציאציות הראשונות שעולות מפנייה לשירותי חקירות פרטיות בתחום הנוגע למשפחה הינה סוגיית יחסי האישות, במסגרת בגידה באמון הזוגי. בשנים בהן שיעור הגירושים עולה ותהליכים כמו פיתוחים טכנולוגיים, הופכים את אמצעי ההתקשרות בין אנשים זרים לזמינים ומתבקשים, כך גם מידת הדריכות והערנות בנוגע לקשר הזוגי צריכים להתגבר. נכון, כמו בשאר תחומי החיים גם במערכת יחסים זוגית ישנן עליות ומורדות, אבל אין זה אומר שיש לטמון את הראש בחול ולהתעלם מהמציאות האפשרית. אחרי הכול, יש דברים שעדיף לגלות לפני ולא אחרי.

למרות שאחד הבסיסים לניהול קשר זוגי בריא הוא מידת האמון ההדדי בין בני הזוג, כאשר חשד לבגידה מתעורר בקרב אחד הצדדים, סביר להניח כי גם במידה ויתעמת עם בן הזוג, השני יכחיש את ההאשמות. לכן, במקרה כזה עדיף לנהוג בצורה חכמה יותר, לשמור את האינפורמציה בפנים, לנקוט ביוזמה פעילה ולפנות מיד לשירותיו של חוקר פרטי, מקצועי ואמין. חקירות פרטיות במסגרת נושאים הנוגעים לעניינים משפחתיים, נדרשים לא רק במקרים בהם עולה חשש לבגידה מצד אחד מבני הזוג, אלא במגוון מקרים נוספים. החל בכל הנוגע לניהול ולבניית תיקי גירושין, הסדרת תהליך גביית תשלומי המזונות וכלה בבחינתם של עובדים אותם מכניסים תחת קורת גג שלכם. אם מדובר בעוזרת בית, במטפלת, בעובדים זרים אשר סועדים קשישים או במטפלים בתינוקות, יהיה המקרה שיהיה, בדיקה מוקדמת, אישוש או הפרכת חששות, תמנע מעשים פליליים, או לפחות תבלום את החשודים בשלב המוקדם של ביצוע העבירה.

מה אנחנו מציעים בפועל?

חלק מן הפתרונות היצירתיים אותם פיתחנו במשך השנים בתחום המעקב, במסגרת נושאים משפחתיים, באים לידי ביטוי הן לצורך מניעת העבירה והן לאחר ביצוע העבירה המשוערת. בין היתר שירותינו כוללים: איתור מסמכים, נכסים ובחינת חשבונות בנק לפני חתונה, שירותי צילום והקלטה ופיתוח החומרים במעבדה פרטית, ניהול חקירות כלכליות, איתור ותפיסת מבצע העבירה בשירות הצד הנושה באמצעות קידום צווי מעצר וכדומה. העבודה מתבצעת כך שלכל לקוח מותאמת שיטת העבודה וטקטיקת הביצוע הייחודים למקרה שלו, וכן זו אשר תבטיח תוצאות מקסימליות, לשביעות רצונו של הלקוח.
משרד חקירות א.חפץ מציעה שירותי חקירות פרטיות ברמה גבוהה מאוד, שיספקו לכם במהירות את כל התשובות.
 
חקירות פרטיות
 
 
חקירה פרטית
 

מתי צריכים חקירה פרטית?

בכל מקרה שבו רוצים לדעת דבר מה שיכול להיות שמישהו אחר מסתיר מכם. לפניכם רשימת המקרים הנפוצים ביותר בהם אנשים מזמינים חקירות פרטיות ממשרד חקירות:

  • חשד בבגידה – אנשים שרוצים לקבל תשובה מדויקת לחשד שמקנן בהם כבר זמן מה שבן או בת הזוג בוגדים בהם, מזמינים במקרים רבים שירותי חקירה פרטית. שירות זה מאפשר להם לדעת בוודאות מה בני הזוג שלהם עושים בשעות מסוימות ובמקומות מסוימים, שכן החקירה מתמקדת במעקב נסתר אחרי האדם החשוד בבגידה. המעקב מתבצע על ידי חוקרים פרטיים מנוסים, העושים שימוש בציוד צילום והקלטה משוכלל, וחוזרים אל מזמין החקירה עם כל הפרטים שהוא צריך על מנת לדעת כיצד להמשיך את חייו.

  • חשד בגניבה – במקרים רבים מנהלים במקומות עבודה מזמינים שירותי חקירה פרטית כשהם חושדים שאחד העובדים גונב כספים ו/או רכוש מהחברה. במקרים אלה ניתן לשלב את תוצאות ההקלטות שמתבצעות על ידי מצלמות האבטחה שמותקנות במקום (או להתקין כאלה במסגרת החקירה) עם תוצאות המעקב שמבצע החוקר הפרטי, ולדעת אם בגלל באמת מתבצעת גניבה, ואם כן – מי מבצע אותה.
  • חשד במעילה / ריגול תעשייתי – מנהל חברה שחושד שמישהו מדליף סודות של החברה לחברה מתחרה, יכול להזמין שירותי חקירה פרטית לצורך ביצוע תצפיות ומעקבים על אותו אדם חשוד.

  • חקירת עובדים לפני העסקה – מנהל במקום עבודה שמעוניין לוודא שאדם מסוים שהוא מעוניין להעסיק הוא אכן אדם אמין העונד בכל הקריטריונים הרצויים ואשר יבצע את עבודתו, ככל אשר אפשר לדעת, בצורה נאמנה ומהימנה, יכול לפנות לחוקר פרטי במטרה שזה יבצע מעקב אחר אותו אדם או יחקור אותו בצורה כזאת שתאפשר למנהל לדעת אם הוא אכן האדם שאת שירותיו הוא רוצה לשכור.

  • חקירות כלכליות – הרבה אנשים מזמינים שירותי חקירה פרטית כשהם רוצים לדעת פרטים כספיים לגבי אדם מסוים או חברה מסוימת. כך למשל, מנהל של חברה שעומד להיכנס לתהליך של מיזוג עם חברה אחרת, ירצה הרבה פעמים לדעת שהחברה שאיתה הוא מתעתד לעשות את המהלך היא חברה שיש לה יסוד כלכלי מוצק, כזה שניתן לסמוך עליו; במקרים אחרים אדם פרטי אשר חושד שבן או בת הזוג שלו מעלימים ממנו כספים יכול להזמין חקירה פרטית לצורך מעקב אחר חשבונות הבנק של הצד השני ואחר תנועות הכספים שמתבצעות (או שלא מתבצעות) בהם.
כל אלה מקרים מאוד שכיחים שבהם אנשים מזמינים חקירה פרטית, ואם היא מנוהלת נכון על ידי חוקר פרטי מקצועי – היא תביא לכך שמזמיני החקירה יקבלו תשובות ברורות.

א.חפץ – חקירה פרטית כמו שחקירה צריכה להיות

משרד החקירות א. חפץ מתמחה בביצוע חקירות פרטיות מסוגים שונים. כל חקירה פרטית שמתבצעת על ידי חוקרי המשרד מנוהלת בסטנדרטים הגבוהים ביותר על ידי חוקרים מוסמכים ומנוסים, באמצעות הציוד המתקדם ביותר ותוך שמירה על דיסקרטיות מלאה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את כל התשובות שאתם רוצים.
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לסייע ככל שאפשר.