א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 

חקירות פרטיות במגזר החרדי

אין ספק שהמגזר החרדי באופן כללי נתון לכללי התנהגות נוקשים יותר בהשוואה לציבור החילוני ואף לציבור הדתי ובנוסף לכך יש לציין כי מדובר במגזר מאוחד ומגובש מאוד, שבו כל מקרה של עוון או עבירה מתפרסם ומופץ כמו אש בשדה קוצים בכל רחבי הקהילה. עם זאת, בסופו של דבר כולנו בני אדם ובני אדם נוטים למעוד ולעשות טעויות בין אם נרצה בכך ובין אם לא.

בהתאם לכך, לא אחת נעשים ניסיונות לטשטש עקבות, להסתיר עדויות ולהעלים ראיות מפלילות. במקרים שבהם קיים חשד מסוים לכך שהופר האמון והתרחש מעשה שהס מלהזכירו בתוך הקהילה החרדית, בדרך כלל יש לתת עדיפות לפנייה אל בלש פרטי וזאת בשם הדיסקרטיות ההכרחית.

בלש פרטי לביצוע חקירות סמויות במגזר החרדי

 
בלש פרטי הפועל בתוך המגזר החרדי צריך להקפיד הקפדה יתרה לא רק על נושא הדיסקרטיות אלא גם על נושא האמינות וכמובן שגם על רגישות יתרה. החברה החרדית מתנהלת על פי קודים מסוימים השונים מאלו שלפיהם מתנהלת החברה החילונית וישנה חשיבות עליונה להכיר את הקודים היכרות מוקדמת תוך מודעות לניואנסים הדקים שבדקים המרכיבים אותם.
בהתאם לכך, אם אתם זקוקים לבלש פרטי לצורך ביצוע חקירה בתוך הקהילה החרדית, הקפידו לברר מראש האם מדובר באדם המכיר את החברה החרדית מקרוב. גם חוקר פרטי בעל מוניטין וניסיון רב לא יוכל לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר אם מדובר בעבודה הדורשת פעילות בתוך המגזר החרדי ולאותו חוקר אין ניסיון בתחום זה, קחו זאת לתשומת לבכם.
 
חקירות פרטיות במגזר החרדי
 
 

אילו חקירות נפוצות במגזר החרדי?

מטבע הדברים ישנו מגוון רחב ביותר של תחומים שנהוג לחקור בעולם החרדי, שלא שונים במיוחד מהתחומים שבהם עוסקים החוקרים הפרטיים במגזר החילוני או הדתי. באופן עקרוני נהוג לחלק את עולם החקירות הפרטיות לשני תחומים מרכזיים: חקירות הקשורות לעסקים וחקירות במגזר הפרטי או האישי. החקירות הרלוונטיות בעיקר למגזר החרדי הן בדרך כלל חקירות הקשורות למישור האישי.

כך, לדוגמה, הורים המעוניינים לשדך את בתם למאן דהו, יכולים לשכור בלש פרטי על מנת שיבצע בדיקת רקע יסודית ומקיפה בנוגע לייחוס המשפחתי של הבחור, למצבו הכלכלי הריאלי, לתחום העיסוק שלו, לכישוריו המקצועיים, להשכלתו, למצב הרפואי שלו או של בני משפחתו ועוד. כך ורק כך ניתן לדעת בוודאות מוחלטת כי אותו אדם הוא אכן מי שהוא מתיימר להציג את עצמו ולא אדם אחר.

חקירות פרטיות במגזר החרדי זו עבודה למומחים בלבד

לקבלת פרטים נוספים בנושא אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת א. חפץ חקירות ומעקבים.

חברת א. חפץ חקירות ומעקבים מתמחה בתחום חקירות פרטיות ובעיקר בביצוע מעקבים וחקירות סמויות במסגרת פעילות במישור העסקי ובמישור הפרטי. מייסד החברה הוא חפץ אלירן, המנהל את החברה כיום. אלירן עובד כבר קרוב לשני עשורים בתור בלש פרטי ומחזיק ברישיון לעסוק בתחום מטעם משרד המשפטים.

באפשרותכם ליצור קשר עם משרד החקירות בטלפון 03-9443000 או 050-9200299 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם באתר ונציגי השירות של המשרד ישובו אליכם תוך זמן קצר.