א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 

חקירות קניין רוחני

אם אתם בעלי קניין רוחני כלשהו, לרבות פטנט, יצירה מוסיקלית, יצירה ספרותית, עיצוב, לוגו או כל דבר אחר, ואתם חושדים שמישהו אחר מפרסם אותו ועושה בו שימוש במקומכם – אנחנו כאן בשבילכם.

משרד א. חפץ מתמחה בביצוע חקירות קניין רוחני במטרה לאתר שימושים לא חוקיים ביצירות האישיות שלכם.
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונית חייגו עכשיו 9443000 - 03
 

מהו קניין רוחני?

קניין רוחני נחשב לכל דבר לא מוחשי שנוצר על ידכם, לרבות המצאות, פטנטים, עיצובים, יצירות שונות ועוד. כל קניין כזה מוגן בזכויות יוצרים, היינו: אם מישהו עושה בו שימוש ללא אישור רשמי מכם – אתם יכולים לתבוע אותו והוא צפוי לעמוד לדין.

כיצד מתנהלת חקירת קניין רוחני?

 
אם אתם חושדים שגורם אחר עושה שימוש ביצירה שלכם מבלי שנתתם לו אישור רשמי לעשות זאת, אבל אתם לא יודעים בדיוק מיהו אותו גורם ואין לכם הוכחות לכך שזה מה שהוא עושה – אתם יכולים לפנות למשרד חקירות המתמחה בתחום של חקירות קניין רוחני. במקרה כזה החוקר הפרטי יקבל מכם את כל המידע אודות הקניין הרוחני שלכם ואודות החשדות שיש לכם לגבי שימוש לא חוקי שנעשה בו, ויפעיל את כל הכלים שברשותו על מנת לבדוק את הנושא.
איתור הגורם שעושה שימוש בקניין הרוחני שלכם הוא חשוב ביותר, שכן שימוש זה עלול לפגוע בהכנסה הכספית שלכם וגם לפגוע, כמובן, במוניטין שעבדתם קשה כדי ליצור לעצמכם.
 
חקירות קניין רוחני
 

משרד חקירות א. חפץ לשירותכם

משרד חקירות א. חפץ מתמחה בתחום של חקירות קניין רוחני. בידי צוות החוקרים הפרטיים של המשרד יש את כל הכלים לאיתור הגורם או הגורמים אשר עושים שימוש לא חוקי בקניין הפרטי שלכם, והם יצאו לבצע מעקבים והאזנות ויפעילו גם שיטות איתור נוספות.
בסיום החקירה תוכלו לקבל תשובה מהימנה לשאלה אם מישהו אכן עושה שימוש בקניין הרוחני שלכם, וגם לדעת מיהו בדיוק כך שתוכלו להגיש תביעה להשבת זכויות היוצרים שלכם.
 
לקבלת מידע נוסף אודות חקירת קניין רוחני צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהשיב את זכויות היוצרים שלכם.