א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 
 
בגידה של בן או בת הזוג הם פחד המלווה מערכות יחסים רבות וללא ספק מדובר במכה כואבת במיוחד לצד הנבגד. אם יש חשד שמשהו אינו כשורה והצד השני לקשר הזוגי שלכם בוגד, אז זה לכשעצמו אולי סימן שמשהו ביניכם לא בסדר, אך בכל מקרה ישנם סימנים שצריכים להדליק לכם נורה אדומה ומצדיקים חקירות נוספות לצורך חשיפת בגידות.
התקווה היא כמובן שהחשדות יתבדו ובן או בת הזוג אינם בוגדים אלא שיש הסבר אחר להתנהגות המחשידה. אך המציאות אינה אוטופית ובמקרים רבים אכן מתגלה בגידה. במקרים אלה חשוב שתהיה הוכחה. משרד החקירות א. חפץ חקירות פרטיות מביא לשטח ניסיון רב וידע מקצועי נרחב בתחום הבגידות ובתחומי חיקור אחרים.

סימני אזהרה לבגידה

  • שינוי בדפוסי העבודה: אם פתאום שעות העבודה של בן הזוג מתארכות ו/או שעולה הצורך לנסיעות עבודה תכופות וארוכות יחסית, זה עשוי להעיד על בגידה ורומן מחוץ למערכת היחסים.
  • לשים לב לסמארטפון: הסמארטפון הוא מרכז חיינו במובנים רבים והוא מחזיק מידע אישי רב ערך, גם בהקשר להוכחת חשד של ב
  • בגידה. שימוש שונה, מרובה ודיסקרטי בטלפון צריך להדליק נורה אדומה. במכשיר עצמו ניתן למצוא תכתובות מפלילות, תמונות, מיילים ושיחות טלפון, למשל. אותו הדבר לגבי שימוש במחשב.
  • עניין פתאומי וחדש במראה חיצוני: אם בן או בת הזוג פתאום מגלים עניין רב יותר וחדש במראה חיצוני, זה סימן מחשיד. הקפדה יתרה על לבוש, למשל, הליכה לחדר כושר וכיוצא באלו.
  • שינוי התנהגותי מחשיד: כאשר בן או בת הזוג כאילו לא נמצאים גם כאשר הם איתכם, כאשר אתם מרגישים התעלמות או קיום של עולם מקביל למה שקורה בבית, זה יכול להיות מחשיד ובצדק.

  • ישנם עוד סימני אזהרה רבים לבגידה של בן או בת הזוג. חשוב להיות ערניים, להיות שקופים ולדבר על הבעיות שלכם. אם החשדות ממשיכים, פנו עוד היום למשרד החקירות א. חפץ חקירות פרטיות ונסייע לכם להגיע לאמת – 050-920-0299.
חשיפת בגידות