א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 
 

מה חשוב לדעת לפני שפונים למשרד חקירות

תחום החקירות הפרטיות והעסקיות בישראל כיום הינו מוסדר ומקצועי מאוד, ממש לא קשור לתפיסות שייתכן ופעם שלטו בקרב הציבור לגבי תחום עיסוק מורכב ודינמי זה. פנייה למשרד חקירות מקצועי יכולה להיעשות למטרה פרטית-אישית ויכולה גם להיות לצרכים עסקיים למיניהם. אך תהיה סיבת הפנייה אשר תהיה, ישנם כמה דברים שעליכם לדעת לפני ביצוע הפנייה בפועל וכמו כן ישנן השלכות שראוי להכיר. על כך נפרט במאמר הבא.

אתם זקוקים למקצוען – ללא פשרות!

 
ההבדל בין משרד חקירות טוב לבין אחד שלא יכול לקבל תואר כזה הוא למעשה במקרים רבים ההבדל בין לעבוד עם אדם אתי ומקצועי המנהל את פעילותו בהתאם לחוק ובאמצעים מקצועיים לחלוטין לעומת אדם שלא רק שעשוי לפעול מחוץ לגבולות המקובלים אלא גם "לעקוץ" אתכם מבחינת השירות או התוצאות. לכן ראשית כל אתם זקוקים למשרד מקצועי ואמין ללא פשרות!
 
משרד חקירות
 
 

הבינו מהם הצרכים והרצונות שלכם

לפני הפנייה הראשונית אל משרד חקירות חשוב שתשבו עם עצמכם – באופן פרטי או עסקי בהתאם למצב הנתון – ותבינו לעומק מה בדיוק אתם צריכים ומהם הרצונות שלכם. רצוי לבוא לחוקר כמה שיותר מגובשים מבחינה זו וכך שני הצדדים יוכלו לעבוד יחד טוב ובאופן יעיל יותר. אין הכוונה כמובן שמשרד החקירות תמיד יספק לכם את תוצאות החקירה שאתם רוצים או חושדים בהן – חלילה, התוצאות הן תמיד רק האמת בשטח ללא סילופים – אך כאשר הצרכים והרצונות ברורים, קל יותר לבנות תוכנית עבודה רלוונטית ולספק שירות ממוקד ויעיל יותר מכל בחינה.

מעקבים כיום - השמיים הם הגבול

לפני שפונים לקבלת שירותי חקירה עליכם לדעת כי זהו תחום עיסוק רגיש ומורכב אשר בישראל דורש רישיון מקצועי לכל דבר ועניין, מטעם משרד המשפטים. לכן אתם חייבים לעצמכם ולפי החוק לעבוד רק מול משרד הפועל תחת רישיון מלא ואשר חוקריו מחזיקים רישיונות בתוקף. לא כל אחד יכול להיות חוקר פרטי ולכן לרישיון יש משמעות אמיתית מעבר לתעודה עצמה שתולים על הקיר במשרד!

חשיבות הניסיון בתחום החקירות המבוקש

חקירות בתחום האישות הן שונות בתכלית מחקירות עסקיות, לכן חשוב מאוד שתכירו בחשיבות הניסיון של משרד חקירות שאליו תפנו בתחום החקירות המבוקש והרלוונטי לכם, עד רמת דיוק גבוהה ככל האפשר (למשל חקירה בנושא בגידות בחו"ל, גניבת מידע עסקי וכיוצא באלו). הניסיון במקרים רבים עושה את כל ההבדל.

משרד א. חפץ חקירות ומעקבים מביא עמו שנים של ניסיון בחקירות פרטיות ועסקיות ואנו כאן לשירותכם תמיד. התקשרו היום לטלפון 050-920-0299 – דיסקרטיות מלאה מובטחת!