א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 

ציוד החקירות של בלש פרטי

כשבלש פרטי יוצא לשטח לצורכי מעקב, ולא משנה אם הוא אמור לעקוב אחרי בעל שבוגד באשתו או לאסוף מידע אחר התנהלותו של איש עסקים בהקשר לכסף של החברה שנמצאת בראשותו, הוא לא יוצא לבד, גם אם נדמה שהוא לבד בשטח.
כי כשבלש פרטי יוצא לעבודה, הוא לוקח איתו הרבה מאוד ציוד, שבלעדיו הוא לא יכול היה לבצע את העבודה כראוי.
 

ציוד וכלים שמאפשרים ביצוע מעקב מדויק

מצלמות סטילס – שמאפשרות לכל בלש פרטי לתעד רגעים שחשוב מאוד לתעד, כמו אדם שנכנס למכון ליווי או שנמצא עם אישה אחרת, או איש עסקים שנכנס לבנק במדינה אחרת ויוצא משם ללא התיק שאיתו הוא נכנס.

מצלמת וידיאו – כלי חשוב שמאפשר לתעד בצורה מדויקת עוד יותר את מעשיו של האדם שאחריו עוקבים.
 
מכשירי הקלטה – לא בכל מקום ניתן לצלם באמצעות מצלמת וידיאו, והרבה פעמים בכל זאת חשוב להביא את הקולות. זה יכול להיות במקרה בו עוקבים אחר מטפלת בילדים או באדם מבוגר ובעצם – זה יכול לקרות בכל מעקב, שבו תנאי הראות לקויים. אם יודעים מראש לאן מושא המעקב אמור להגיע, ניתן להתקין מכשירי הקלטה סמויים כמו גם מצלמות נסתרות באותו מקום ממש, וכך לקבל גם את התמונות וגם את הקולות. אם מדובר במפגש שמתנהל בין מושא המעקב לבין אדם נוסף, אפשר לעמוד במרחק קצר יחסית ולקוות שהקולות יצליחו להגיע אל מכשיר ההקלטה עצמו.
 
ציוד החקירות של בלש פרטי
 
ציוד מעקב סלולרי – ציוד האזנה המאפשר להתחקות אחרי שיחות שביצע מושא המעקב, מסרונים ששלח וכמובן – אחרי מיקומו המדויק.

תוכנות לביצוע מעקב ממוחשב – תוכנות שמאפשרות לחוקר להשתלט על המחשב האישי של מושא המעקב ולהתחקות אחר מיילים שהוא שולח ומקבל, אחר מסמכים שהוא כותב, אחר האתרים בהם הוא גולש ועוד.
בלש פרטי במעקב
 

א.חפץ משרד חקירות טכנלוגי

בזכות העובדה שהיום אנחנו חיים בעידן של טכנולוגיה מתקדמת, הרי שמשרד חקירות שמכבד את עצמו לא ישלח בלש פרטי עם ציוד מיושן.

אנחנו בא.חפץ מעקבים מצוידים בכל הציוד המתקדם ביותר שקיים היום בתחום, וכל בלש פרטי מטעמנו מצויד בכל הכלים והציוד שמאפשרים לו לבצע מעקב כמו שמעקב צריך להיות.
התוצאה: ברוב המקרים הבלשים הפרטיים של א. חפץ מעקבים חוזרים עם תוצאות ברורות לגמרי, המאפשרות למזמין המעקב לקבל את המידע הדרוש לו, ולפעול בהתאם.

אז אם אתם מעוניינים לעקוב אחר אדם מסוים כדי לקבל עליו את כל הפרטים – אתם בדיוק במקום הנכון. צרו עמנו קשר עוד היום ובלש פרטי מטעמנו ישמח לבצע עבורכם מעקב מקצועי עם תוצאות מדויקות.

לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו 9443000 - 03 או צרו עמנו קשר דרך האתר
ונשמח לעמוד לשירותכם.