א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 
 

חוקר פרטי בגידות

במערכת יחסים לא תמיד הכול ורוד, לעתים קיימות עליות או מורדות, חלק מהמשברים עשויים אף לגרום לפירוק המשפחה. אם בזמן האחרון בן או בת זוג שלכם מרבה לצאת בערבים? הטלפון נשאר צמוד גם כשהוא בבית? היא מוחקת את יומן השיחות? יש לכם חשש רציני שמשהו מתרחש מאחורי גבכם? ואם יש לכם חשד לבגידה, אל תקפצו ישר למסקנות, שקלו לפנות לשירותי חוקר פרטי בגידות אמין ואובייקטיבי אשר יספק לכם הוכחות או להפריח את דאגתכם.

מעקבים

 
לרשות חוקר פרטי בגידות קשת רחבה של פעולות ואמצעים שונים ומתקדמים על מנת לראות מה בני הזוג שלכם עושים בפועל. זה יכול להתבטא במעקב אחריהם, רגלי או באמצעות כלי רכב, אם זה במקומות ציבוריים, מקום העבודה ואפילו במקומות בילוי כאשר הם יוצאים מהבית. במסגרת מעקבים החוקר הפרטי יבצע תיעוד בעזרת צילום של בני הזוג ויביא לחשיפת האמת. אפשרות נוספת היא בדיקת המחשב של בני הזוג, שכן כיום יש שימוש רב במדיות החברתיות להכרות עם אנשים חדשים.
 
חוקר פרטי בגידות
 

כיצד ניתן לדעת אם בן הזוג שלך בוגד בך ?

 
בני זוג נשואים או כאלה שמנהלים יחד משק בית משותף צריכים להאמין אחד בשני. אחת הסיבות להפרת האמון היא בגידה, שעלולה להתגלות על ידי הצדדים באופן ספונטני או לאחר תהליך ארוך של מעקב. השאלה כיצד ניתן לדעת אם בן הזוג בוגד מורכבת משורה ארוכה של פרמטרים והיא תלויה גם בסביבה הפרטית, בחברה ובתרבות, אך אפשר בכל זאת להצביע על כמה סימני אזהרה.

מה אומרת תחושת הבטן?

רוב האנשים שמגלים שבן הזוג בוגד בהם עושים זאת בעקבות תחושת בטן מסוימת. קשה אמנם לשים את האצבע על גורם שמעורר תחושת בטן מן הסוג הזה, אך בלתי אפשרי להתעלם ממנה. מצד שני, לא כל תחושת בטן שלפיה בן הזוג בוגד היא אכן אמינה ומבוססת. הדבר הנכון הוא לעקוב אחר תחושת הבטן לאורך זמן ולא לשבור את הכלים לפני שמוודאים שאכן מדובר בבגידה.

סימנים שאמורים להדליק נורה אדומה

יש גם היבט טכני ומעשי לבגידה של אחד מבני הזוג. הביטוי של הבגידה בפועל עשוי להיות בשורה ארוכה של סימנים, וכל אחד מהם אמור להדליק נורה אדומה. הנה כמה מהסימנים האלה:

א. שינוי מפתיע של השגרה – בני זוג שחיים אחד עם השני לומדים להכיר את השגרה. כאשר אחד מבני הזוג בוגד השגרה משתנה, בעיקר משום שהוא צריך לפנות זמן למערכת היחסים החדשה. שינוי מפתיע של השגרה הוא בהחלט אינדיקציה לתהליך מסוים שמתרחש מאחורי הקלעים ובני הזוג צריכים לבדוק אותו לעומק.

ב. איחורים ועיכובים על בסיס יום יומי – לא כל איחור של בן או בת הזוג לארוחת הערב מעיד על בגידה, אך כאשר הדבר הופך להיום יום יומי אמורות להידלק נורות אזהרה מסוימות. יש לשים לב לתכיפות האיחורים והעיכובים ולא לפחד להציף נושאים מטרידים או שאלות קשות.

ג. פגיעה במערכת היחסים האינטימית – עוד אינדיקציה טובה לבגידה של בני הזוג היא ירידה באיכות מערכת היחסים האינטימית. אם למשל בני הזוג כבר לא מחבקים או מנשקים אחד את השני בגלל היעדר יוזמה של אחד הצדדים, סביר להניח שישנה מערכת יחסים אחרת ששואבת מהם את האנרגיות. גם במקרה כאלה התייעצות עם חוקר פרטי בגידות יכולה לסייע ולבסס טענות מרכזיות.

חוקר פרטי בגידות ויחסי אישות

תפקידו של חוקר פרטי בגידות ויחסי אישות הוא לבחון לעומק את החשדות. אפשר לערב את החוקר הפרטי בשלבים שונים של החשדות, או להתייעץ איתו עוד לפני שנכנסים לעובי הקורה. המעורבות של החוקר הפרטי כמובן דיסקרטית לחלוטין והיא לא משפיעה על הילדים, החברים או המשפחה המורחבת. המשמעות היא שאפשר לגייס את החוקר הפרטי בשביל לבדוק אם בן הזוג בוגד, ובמידה והתשובה שלילית לחזור לשגרה.

מה עושים אם בן הזוג בוגד?

הנושא הופך להיות מורכב ורגיש יותר אם יוצרים קשר עם חוקר פרטי בגידות ומגלים שבן הזוג אכן הפר את האמון. במצבים כאלה צריך לבחון את הנושא לעומק ולהבין את ההשלכות. בשלב הראשון אפשר לבקש מהחוקר הפרטי לאסוף עדויות שיכולות לאחר מכן לשמש בבית משפט לענייני משפחה, בעוד בשלב השני ניתן לעמת את בן הזוג עם הפרטים. בסופו של דבר, המטרה היא לשפר את איכות החיים ולמנוע עוגמת נפש מהצדדים.

מהי המשמעות של בגידה?

אחד הדברים הקשים ביותר שיכולים לקרות בזוגיות הוא חשד, או מציאת הוכחה לבגידה מצד אחד מבני הזוג. החשד הוא כמו רעל במערכת היחסים, וגילוי של חוסר נאמנות מוביל פעמים רבות לשבירת האמון ולתחושות קשות של כאב וכעס, ואף יכול להסתיים בפרידה וגירושין.

במקרה כזה שואלים את עצמם בני זוג רבים, האם לבגידה יש השלכות משפטיות על הליך הגירושים? התשובה לשאלה זו מורכבת, ותלויה גם בסמכות שבה מתנהל הליך הגירושים – בית המשפט לענייני משפחה, או בית הדין הרבני. בכל מקרה, בכל תהליך הנוגע לגירושים המערב בגידה מומלץ לפנות לייעוץ משפטי, וחשוב להביא כמה שיותר הוכחות, אותן ניתן לאסוף עצמאית, או להיעזר בחוקר פרטי בגידות הינן תחום מומחיותו.

תוצאות והשלכות המעקב

תוצאות המעקב עשויות לא להיות קלות ולתת הוכחה ממשית על עיסוקיו של בן זוגכם, בגידות, ניהול מערכות יחסים או הסתבכות כלשהי. גילויים אלו עשויים לגרום להשפעה על המצב הנפשי, הכלכלי ואף להתפרקות המשפחה. הוכחות אלו, קבילות לשימוש בבית הדין הרבני ובתי הדין לענייני משפחה, ועשויים לזכות אותך במהלך התביעה המשפטית.

השפעות משפטיות אפשריות של בגידה


  • פגיעה כלכלית – בית הדין לענייני משפחה מתנהל על פי חוק יחסי ממון, ועל פי חוק זה אין שום חשיבות לסיבה בגינה נגמרו הנישואין. בן זוג שבגד אינו מאבד את זכויותיו הכלכליות או "נענש" כלכלית. בבית הדין הרבני התמונה יכולה להיות מעט שונה. מזונותיה של אישה בוגדת יכולים תיאורטית להישלל אם הוכח שבגדה. עם זאת, בתי הדין הרבניים דורשים הוכחות חד משמעיות וחזקות ביותר על מנת לנקוט בצעד זה.

  • משמורת – בגידה אינה אמורה להשפיע על שאלת המשמורת, מכיוון שזו מושפעת משאלת טובת הילד עצמו. ככלל, בתי המשפט אינם תופסים בגידה כמעשה אשר מעיד על חוסר מסוגלות הורית. נדרש להוכיח שהבגידה עצמה מסכנת או פוגעת בטובת הילד על מנת שתהיה לה השפעה בתחום זה.
 
השפעות משפטיות של בגידה

האמת לגבי בגידה

בית המשפט לענייני משפחה אינו מייחס חשיבות לשאלת הבגידה בדיוניו, כל עוד היא אינה פוגעת ברווחת הילדים. עם זאת, לעיתים יש השפעה להאשמה בבגידה בבתי הדין הרבניים. מכאן שהצורך לדעת את האמת איננו רק צורך רגשי חזק. במידה ובגידה הובילה לתהליך גירושין, בקשו יעוץ משפטי מוסמך ואספו כמה שיותר ראיות הנוגעות לבגידה , בעצמכם או בסיוע מקצועי של חוקר פרטי בגידות הן תחום עיסוקו. כך תוכלו להבטיח שתעברו את ההליך הקשה עם כל הידע הנדרש ובמינימום מאמץ וקשיים.

דיסקרטיות בכל מחיר

חשוב מאד להדגיש כי בכל מקרה, חוקר פרטי בגידות מחויב לשמור תמיד על דיסקרטיות לאורך כל התהליך וגם בתום סיום המעקב, לא משנה איזה תוצאות יעלה המעקב, אם לטוב או לרע. חשיבות הדיסקרטיות היא לכל אורך תהליך החקירה, על מנת שבן הזוג בכלל לא יחשוד שאתם עוקבים אחריו. זה אומר שגם אם יסתבר שהוא לא בוגד בכם הוא לא ייפגע כלל, אבל אם הוא כן בוגד - הוא לא ישנה דפוסיי התנהגות, יזהר ויפסיק בעיסוקיו.
להתייעצות נוספת אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד החקירות א. חפץ בטלפון
050-9200299 או להשאיר פרטיכם באתר.