א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 
 

חוקר פרטי בגידות

במערכת יחסים לא תמיד הכול ורוד, לעתים קיימות עליות או מורדות, חלק מהמשברים עשויים אף לגרום לפירוק המשפחה. אם בזמן האחרון בן או בת זוג שלכם מרבה לצאת בערבים? הטלפון נשאר צמוד גם כשהוא בבית? היא מוחקת את יומן השיחות? יש לכם חשש רציני שמשהו מתרחש מאחורי גבכם? ואם יש לכם חשד לבגידה, אל תקפצו ישר למסקנות, שקלו לפנות לשירותי חוקר פרטי בגידות אמין ואובייקטיבי אשר יספק לכם הוכחות או להפריח את דאגתכם.

מעקבים

 
לרשות חוקר פרטי בגידות קשת רחבה של פעולות ואמצעים שונים ומתקדמים על מנת לראות מה בני הזוג שלכם עושים בפועל. זה יכול להתבטא במעקב אחריהם, רגלי או באמצעות כלי רכב, אם זה במקומות ציבוריים, מקום העבודה ואפילו במקומות בילוי כאשר הם יוצאים מהבית. במסגרת מעקבים החוקר הפרטי יבצע תיעוד בעזרת צילום של בני הזוג ויביא לחשיפת האמת. אפשרות נוספת היא בדיקת המחשב של בני הזוג, שכן כיום יש שימוש רב במדיות החברתיות להכרות עם אנשים חדשים.
 
חוקר פרטי בגידות
 
 

תוצאות והשלכות המעקב

תוצאות המעקב עשויות לא להיות קלות ולתת הוכחה ממשית על עיסוקיו של בן זוגכם, בגידות, ניהול מערכות יחסים או הסתבכות כלשהי. גילויים אלו עשויים לגרום להשפעה על המצב הנפשי, הכלכלי ואף להתפרקות המשפחה. הוכחות אלו, קבילות לשימוש בבית הדין הרבני ובתי הדין לענייני משפחה, ועשויים לזכות אותך במהלך התביעה המשפטית.

דיסקרטיות בכל מחיר

חשוב מאד להדגיש כי בכל מקרה, חוקר פרטי בגידות מחויב לשמור תמיד על דיסקרטיות לאורך כל התהליך וגם בתום סיום המעקב, לא משנה איזה תוצאות יעלה המעקב, אם לטוב או לרע. חשיבות הדיסקרטיות היא לכל אורך תהליך החקירה, על מנת שבן הזוג בכלל לא יחשוד שאתם עוקבים אחריו. זה אומר שגם אם יסתבר שהוא לא בוגד בכם הוא לא ייפגע כלל, אבל אם הוא כן בוגד - הוא לא ישנה דפוסיי התנהגות, יזהר ויפסיק בעיסוקיו.
להתייעצות נוספת אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד החקירות א. חפץ בטלפון
050-9200299 או להשאיר פרטיכם באתר.