א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 
 
 

מודיעין עסקי

אחת הדרכים לייעל את הפעילות העסקית טמונה בהזמנת שירותי מודיעין עסקי רציפים. תחום זה הינו חלק בלתי נפרד מעולם החקירות הפרטיות והוא מאפשר לבעלי עסק ולאנשי עסקים לבצע מהלכים מושכלים יותר המתבססים על קבלת מידע מוקדם ואמין. להלן מספר טיפים שיאפשרו לכם למקסם את יכולות התהליך.

מודיעין עסקי- כך תעשו זאת נכון

 

רק איסוף מקצועי נכון של מודיעין עסקי לא יותיר עקבות ולא יפגע באף אדם או ישות ארגונית תוך כדי התהליך.

  • התקשרו עם מומחים בתחום – ע"פ החוק, רק חוקר פרטי מוסמך לבצע משימות של חקירות פרטיות. לכן, כאשר אתם מעוניינים בהזמנת שירותי מודיעין, התקשרו עם משרד חקירות שמתמחה בכך ומעסיק חוקרים פרטיים בעלי ניסיון בתחום הכלכלה והעסקים.
  • הבהירו את צרכיכם המדויקים – על מנת להשיג את התוצאות המצופות, עליכם ראשית כל לאפיין את הצרכים שלכם במשימת המודיעין הספציפית. רק כך תוכלו לקבל תשובות ברורות וממוקדות יותר.
  • היו דיסקרטיים – חשוב שלא לשתף אחרים בעובדה כי אתם משתמשים בשירותי מודיעין עסקי על מנת שהבדיקה תתבצע בזמן שגרה ולא כאשר מוכנים לכך.
  • השתמשו גם בטכנולוגיה – חפשו חברה אשר משתמשת בציוד טכנולוגי למעקב וניטור, גלויים וסמויים גם יחד, בעיקר מצלמות אבטחה ומכשירי ציטוט והאזנה. אמצעים אלה עוזרים לאסוף מודיעין אודות "אויבים מבית" או שותפים עסקיים קיימים ופוטנציאליים גם יחד.
  • בצעו בדיקות על בסיס קבוע – רבים מבררים אודות העובדים שלהם רק כאשר הם מעוניינים לברר האם הם פועלים כשורה או מבצעים אי סדרים (כגון גניבות) במהלך עבודתם. בעלי עסקים אחרים משתמשים במודיעין העסקי רק לשם קבלת רקע על שותף או עמית לעסקים פוטנציאלי. חשוב להבין כי כדי להתנהל נכונה ולהיות המובילים בתחומכם, התהליך חייב להתבצע באופן קבוע ולא רק כאשר עולה בכם חשש מסוים

אם אתם מעוניינים להזמין שירותי מודיעין עסקי או חקירות עסקיות אחרות, פנו אל א. חפץ - מס' 1 במעקבים בטלפון 050-9200299 ותזכו בשירות דיסקרטי עם תוצאות מוכחות ובטוחות.
 
מודיעין עסקי