א. חפץ מס' 1 במעקבים
 
 
 
 
 
 

מעקב אחר בני נוער- חקירות נוער

מומחים בחקירות נוער - אלירן חפץ משרד חקירות.
כדי להיות בטוחים ולדעת מה המצב של ילדיכם,
אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד החקירות א. חפץ,
להשאיר פרטיכם באתר,
או לחייג אלינו למספר 050-9200299 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
כהורים לילדים, אתם שמים לב כיצד ילדכם הולכים והופכים מילדים לבני נוער לכל דבר ועניין. בגיל ההתבגרות הילדים מושפעים מאוד מהסביבה, נחשפים לסיכונים כמו אלכוהול או חלילה סמים, תקופה זו מדירה שינה מעיניהם של הרבה הורים ומעלה לא מעט דאגות וחששות.

מרבית בני הנוער מסרבים לספר או לשתף וההורים נותרים חסרי אונים ללא דרך לפקח על ילדיהם. במקרים הללו רצוי לפנות לשירותיו של חוקר פרטי בעל ניסיון בביצוע חקירות נוער וילדים.
 
חוקר נוער
 

חוקר נוער - מעקב באיזור ציבורי

בראש ובראשונה, חוקר נוער יכול לבצע מעקבים אחר בני נוער כל עוד הם שוהים במרחב ציבורי. מדובר על מעקבים שהם חוקיים לחלוטין ואין איתם שום בעיה, חוקר נוער יבצע מעקב אחר הילדים שלכם וימסור לכם דיווח מלא - לאילו מקומות הם יוצאים, עם אילו אנשים הם נפגשים ובני כמה הם, האם הם צורכים אלכוהול ו/או סמים, עד איזו שעה הם מבלים, וכיו"ב. בעזרת מידע זה תוכלו לפעול בהתאם ולמנוע פגיעה בילדכם.
 

מעקב דיסקרטי וחקירת נוער

 
 
 
לכאורה את כל המעקבים גם אתם ההורים יכולים לבצע. אולם עדיף לתת את העבודה לבעל מקצוע מיומן,בלש פרטי שיבצע חקירת נוער בצורה מיטבית ויגיע לתוצאות תוך זמן קצר. יש לקחת בחשבון שפעולת החקירה אורכת זמן שלא תמיד לכם כהורים יש בנמצא.
בנוסף פעולת חקירת הנוער היא רגישה מאוד ומצריכה מיומנות גבוהה, החקירה צריכה להתבצע בדסקרטיות מלאה מבלי לחשוף את הילדים לסיכונים.
אם בכל זאת תחליטו לבצע את המעקב והחקירה באופן עצמאי , יש לקחת בחשבון את האפשרות, אם הילדים שלכם יחשדו שאתם עוקבים אחריהם, "יעלו עליכם", יפגעו מחוסר האמון והתוצאה עלולה להיות קשה מאד. במקום זה, כמשפחה, שכרו בלש פרטי שיבצע מעקבים דיסקרטיים לחלוטין, ולא יפגע במרקם היחסים העדין שלכם עם ילדיכם.

חקירת נוער - תוצאות

לעתים המעקב של הבלש יראה שאין ממה לחשוש והכל בסדר אך לעתים - אתם תבינו שעליכם לפעול ולהגן על ילדיכם מפני הסביבה או אפילו מפני עצמם.
חקירות נוער