בחירת משרד חקירות

בחירת משרד חקירות
בחירת משרד חקירות

משרד חקירות פרטיות הוא הגוף שאליו אנחנו פונים כאשר צצים ועולים חשדות במוחנו ו/או בלבנו בנוגע לנושא כזה או אחר שברצוננו לאמת או לשלול. במקרים מסוימים מדובר בבן זוג שמתנהג בצורה מחשידה ומחשבות על רומן או בגידה צצות, במקרים אחרים מדובר בחשדות לגבי עובד שסרח ולפעמים פשוט צריך לברר פרטים אישיים או לאמת פרטים בנוגע למועמד פוטנציאלי למשרה בכירה בארגון שלא מקבל לשורותיו כל אחד.

אילו נקודות יש לקחת בחשבון לפני שבוחרים משרד חקירות?

מאחר שכיום פועלים בישראל לא מעט משרדי חקירות, לפעמים לא פשוט למצוא את המשרד המתאים ביותר למשימה. להלן כמה נקודות שחשוב לקחת בחשבון לפני שמתחילים לעבוד מול משרד חקירות פרטיות:

תחומי ההתמחות – תחום החקירות הפרטיות הוא תחום ענף ועשיר בתתי תחומים ולכן חשוב ביותר לפני תחילת ההתקשרות עם המשרד לברר היטב באילו תחומים מתמחים אנשי המקצוע הפועלים במשרד. כך, למשל, ישנם המתמחים בתחום העסקי, בעוד שאחרים מתמקדים דווקא בנושאי אישות.

שנות הוותק – אין ספק בכלל ששנות הניסיון בתחום משפיעות בצורה משמעותית על איכות העבודה. לכן יש להקפיד על עבודה אך ורק מול משרדי חקירות הפועלים בתחום כבר מספיק שנים בשביל שלא יצברו ניסיון על חשבונכם.

רקע מקצועי – מומלץ תמיד לתת עדיפות למשרד חקירות שבו פועלים אנשי מקצוע בעלי רקע מקצועי משכנע מספיק. חשוב, למשל, לחפש חוקרים בעלי רקע צבאי בחקירות, או חוקרים ששירתו במשטרה.

זמינות ושקיפות – מעבר לכל זה, חשוב לבחור במשרד חקירות המספק ללקוחותיו זמינות מלאה מסביב לשעון, 365 ימים בשנה ובנוסף דוגל בשקיפות מלאה ללקוחותיו.

א. חפץ – מספר אחד במעקבים וחקירות פרטיות ועסקיות

א. חפץ חקירות ומעקבים היא חברה המתמחה בחקירות סמויות ומעקבים במסגרת פעילות הן במישור העסקי והן במישור האישי. את החברה הקים אלירן חפץ, חוקר פרטי בעל רישיון מטעם משרד המשפטים, העוסק בתחום כבר קרוב לשני עשורים.
לקבלת פרטים נוספים על חקירות פרטיות ולתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת א. חפץ חקירות פרטיות בטלפון מספר 073-7829898